
Golvbrunnssil SmedboOutline FK503 Rostfri
Rek. pris 540 kr
!
379 kr 432 kr
Spara 12 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Outline FK503 Rostfri
379 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Golvbrunnssil i polerat rostfritt stål.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
|---|---|
| Art.Nr. | FK503 |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Outline |
| Yta | Blank |
| Typ | Golvbrunnssil |
| Höjd | 5,5 mm |
| EAN-nr | 7391447041590 |
