



Skyddsgaller Hide-a-liteIndline IP23Längd: 1462 mm
319 kr 443 kr
Spara 28 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Indline IP23
Längd: 1462 mm 319 kr
- Förväntas åter i lager 2026-04-01
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vitlackerat skyddsgaller till Indline Sport IP23 som tål tuffa sporter när galler krävs. Monteras verktyglöst och fixeras med låsdetalj.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 7216361 |
| Färg | Vit |
| Längd | 1462 mm |
| Material | Metall |
| Typ | Tillbehör |
| Höjd | 22 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7392971143842 |
