Adventsstjärna Star Trading Astro På FotSvart
Rek. pris 379 kr
359 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Astro På Fot
Svart
359 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!

En batteridriven stjärna på fot för inomhusbruk. 6V lampa ingår, lätt att stänga av och sätta på med en brytare ovan på basen. Lätt placerad eftersom den inte har någon kabel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En batteridriven stjärna på fot för inomhusbruk. 6V lampa ingår, lätt att stänga av och sätta på med en brytare ovan på basen. Lätt placerad eftersom den inte har någon kabel.
Recensioner
Christel EVerifierad köpare
för 4 månader sedanHar 2 sedan tidigare och ville ha en till. Superfina
+ Slipper krånglig sladd
- Byta batteri 1 ggr I veckan
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 235-01 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 740 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Effekt/prestanda | 0 kW |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Astro |
| Djup | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 0 W |
| Effekt | 0 W |
| EAN-nr | 7391482039095 |



