Adventsstjärna Star Trading OzenHöjd: 70 cm
Rek. pris 369 kr
329 kr
290 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
700 mm
LED-lampaLED-lampa Star Trading E14 C35 Clear 3-step memory
49 kr
Ozen
Höjd: 70 cm
290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grå pappersstjärna med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Grå pappersstjärna med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-86 |
| Färg | Grå |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Sockel | E14 |
| Vikt | 0,33 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 160 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Ozen |
| EAN-nr | 7391482032317 |

