




Stjärna Star TradingDIS 3-Lager 50
Rek. pris 319 kr
!
222 kr 231 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

DIS 3-Lager 50
222 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vacker, semitransparent pappersstjärna. Härlig dekoration till jul för att skapa den bästa julstämningen både i fönster och mot en vägg. Köp till ett sladdställ och en ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 501-47 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 500 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Dis |
| Sensor | Nej |
| Djup | 170 mm |
| Vikt | 0,25 kg |
| EAN-nr | 7391482057624 |
