


Adventsstjärna Star TradingAlice
Rek. pris 309 kr
!
fr. 199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Batteridriven stjärna med dekorativa mönster. Avsedd för utomhusbruk. Stjärnan har 12 stycken LED-ljuskällor. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när dekoration ska lysa.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Röd, Vit |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Alice |
| Vikt | 0,2 kg |
| Effekt/prestanda | 0,036 W |


