


Utomhusdekoration Star TradingSphere Klot B/OB: 500 mm
Rek. pris 559 kr
!
359 kr 449 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Höjd

Sphere Klot B/O
B: 500 mm 359 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dekorativt klot med 64 varmvita ljuspunkter, 30cm i diameter. Ger ett härligt ljus till din trädgård. Produkten kan användas som både hängande och stående, markspettet är avtagbart och det finns en krok för upphäng, för att inte belasta kabeln använd en kedja eller rep att hänga klotet i. Batteribox för utomhusbruk. Klotet är ihopvikbart vilket sparar utrymme när den inte används.
Varumärke
Beskrivning
Dekorativt klot med 64 varmvita ljuspunkter, 30cm i diameter. Ger ett härligt ljus till din trädgård. Produkten kan användas som både hängande och stående, markspettet är avtagbart och det finns en krok för upphäng, för att inte belasta kabeln använd en kedja eller rep att hänga klotet i. Batteribox för utomhusbruk. Klotet är ihopvikbart vilket sparar utrymme när den inte används.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 857-52 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 104 st |
| Diameter | 500 mm |
| Höjd | 640 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Djup | 500 mm |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Sphere |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 4,5 V |
| Kabellängd | 1 m |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| EAN-nr | 7391482063649 |
