
Bänkbelysning AH BelysningArlöv
Rek. pris 685 kr
!
fr. 564 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Effekt/prestanda
Välj Ljusflöde
Beskrivning
Bänkbelysning från AH Belysning för fast installation. Ger ett varmvitt ljus och är utrustad med dimmer samt strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | AH Belysning |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 9,6, 15,1 W |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Arlöv |
| Sockel | Integrerad LED |
| Produkttyp | Bänkbelysning |
| Djup | 55 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 20 mm |
| Ljusflöde | 1360, 1360 lumen, 860, 860 lumen |
| Bredd | 580, 880 mm |

