




LED-armatur Beslag DesignBaski
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.1 699 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
Beskrivning
LED-armatur Beslag Design Baski är designad för användning i lådor eller skåp. Belysningen har en sensor som automatiskt tänder eller släcker ljuset när lådan stängs och öppnas.
LED-armaturen monteras på sidan av stomme med tjocklekar 16 mm, 18 mm eller 19 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Längd | 500, 900, 1000 mm |
| Effekt/prestanda | 12, 6,2, 13,4 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Silver |
| Energieffektivitet | A++ |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Baski |
| Produkttyp | LED-armatur |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 21 mm |
| Ljusflöde | 85 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 80 ° |
| Sensor | Ja |
| Bredd | 10,5 mm |
| Bredd | 10,5 cm |
| Vikt | 0,3, 0,42, 0,45 kg |

