


Fönsterlampa AnetaColumn
Rek. pris 549 kr
!
fr. 332 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Modern och elegant fönsterlampa från Aneta. Vi rekommenderar att du använder dekorativa LED-glödlampor till denna lampa.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
|---|---|
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Antik, Stål |
| Längd | 50 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Column |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Kabellängd | 4 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,7 kg |
| Effekt/prestanda | 60 kW |


