Vägglampa Aneta Acate
699 kr
388 krSpara 44 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Acate
388 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa Aneta Acate har den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet. Denna lilla men kraftfulla lampa ger ditt badrum en sofistikerad touch.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Acate har den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet. Denna lilla men kraftfulla lampa ger ditt badrum en sofistikerad touch.
Tillverkad av högkvalitativ metall och glas med en elegant aluminiumfinish.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10387-23 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Aluminium |
| Längd | 100 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Effekt | 33 W |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 112 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 33 W |
| Serie | Acate |
| Sockel | G9 |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 0,65 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392986783903 |
