Vägglampa Dyberg Larsen CoastSvart
Rek. pris 979 kr
721 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Coast
Svart
721 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Coast vägglampa, upphängningen är monterad och lampan sätts in i upphängningen. Lampan kan röra sig från sida till sida.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Coast vägglampa, upphängningen är monterad och lampan sätts in i upphängningen. Lampan kan röra sig från sida till sida.
Skärmen kan tiltas upp och ner. Justera skruvarna på lampan för att hålla skärmen i önskat läge.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 7189 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Effekt/prestanda | 20 kW |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Djup | 280 mm |
| Höjd | 48,5 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 28 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Coast |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 15 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704709071891 |



