Beskrivning
Ciro vägglampa är en praktisk spotlight som passar perfekt ovanför sängen. Ciro har en inbyggd dimmer så du kan får det perfekta ljuset. Lampan har strömbrytare/dimmer på väggplattan.
Ljuskälla medföljer ej.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 107407 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 155 mm |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ciro |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 67 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 130 mm |
| Vikt | 0,35 kg |
| EAN-nr | 7330024578456 |



