
Vägglampa MarkslöjdNative 2L
fr.1 299 krfr.1 629 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglampa Markslöjd Native 2L är en modern vägglampa från Markslöjd. Den har justerbara lamphuvuden i metall och en 2 m lång transparent kabel och väggkontakt. Seperata brytare på väggplatta. Monteras med bygel. 2xE14. Max 18W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Brun/Antik, Brun/Svart |
| Bredd | 345 mm |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä |
| Serie | Native |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 159 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 185 mm |
| Vikt | 1,4 kg |


