Vägglampa Markslöjd ShelfSvart
Rek. pris 1 399 kr
772 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Shelf
Svart
772 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Shelf är en vägglampa i kombinerad hylla från Markslöjd. Monteras enkelt upp med skruv och har 2 m lång svart sladd med strömbrytare samt väggkontakt.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Shelf är en vägglampa i kombinerad hylla från Markslöjd. Monteras enkelt upp med skruv och har 2 m lång svart sladd med strömbrytare samt väggkontakt.
Recensioner
EDVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin! Enkel att sätta upp.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107814 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 380 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 280 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Shelf |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330024586338 |

