Solcell Vägglykta Star Trading Wally Frost LED
fr.129 kr
fr.69 krFrån 47 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Wally Frost LED
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Wally Frost är en väggbelysning som drivs med solcell.
Det finns två val på typ av ljus man vill att den ska lysa med, ON1 lyser med daylight sken, ON2 med ett varmvitt sken. Den frostade ytan gör skenet behagligt. Den är fin att placera på en vägg vid uteplatsen eller som staketbelysning. Placera belysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Frostad |
| Djup | 30 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Wally Frost |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | SolcellsVagglykta |
| Dimbar | Nej |
| Diameter | 60, 80 mm |
| Höjd | 140, 200 mm |
| Bredd | 60, 80 mm |

