


Solcells-vindspel Star TradingRoma
Rek. pris 219 kr
!
143 kr 149 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Roma
143 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcells-vindspel Star Trading Roma är en vindsnurra med en boll inuti. Vindsnurran drivs av solenergi och har en LED-ljuskälla. Ett enkelt, praktiskt och miljövänligt sätt att dekorera med utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 477-51 |
| Effekt/prestanda | 0,065 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Serie | Roma |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcellslampa |
| Djup | 160 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 160 mm |
| EAN-nr | 7391482477514 |
