Solcellsdekoration Star Trading Oxicat Rost 25 cm
Nyhet
279 kr
30 dagars prisgaranti

Oxicat Rost 25 cm
279 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Oxicat är en dekorativ belysning som passar lika fint på en trapp, i en rabatt eller på en balkong. Den är lika vacker släckt som tänd, och i mörkret sprider den ett mjukt varmvitt sken. Placeras den mot en vägg skapas en stämningsfull skuggeffekt som ger extra liv åt omgivningen. För bästa resultat placeras den där solen når panelen under dagen, så att den laddas och lyser upp när kvällen kommer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Oxicat är en dekorativ belysning som passar lika fint på en trapp, i en rabatt eller på en balkong. Den är lika vacker släckt som tänd, och i mörkret sprider den ett mjukt varmvitt sken. Placeras den mot en vägg skapas en stämningsfull skuggeffekt som ger extra liv åt omgivningen. För bästa resultat placeras den där solen når panelen under dagen, så att den laddas och lyser upp när kvällen kommer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 483-08 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 2 V |
| Djup | 150 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Bredd | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Höjd | 250 mm |
| Serie | Oxicat |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482079237 |



