Solcellslampa Star Trading Frogy
Rek. pris 269 kr
237 kr
123 krSpara 48 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Frogy
123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdriven trädgårdsdekoration med 2 grodor på en stubbe med text welcome to my garden. Laddas på dagen i sol och lyser upp under natten.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdriven trädgårdsdekoration med 2 grodor på en stubbe med text welcome to my garden. Laddas på dagen i sol och lyser upp under natten.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-35 |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grön |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 14 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Frogy |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Bredd | 24 mm |
| EAN-nr | 7391482044976 |


