
Handtag Beslag Design GrevieSvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
131 kr
104 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 303899 |
| Färg | Svart |
| Längd | 100 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 16 mm |
| Djup | 25 mm |
| CC-mått | 32 mm |
| EAN-nr | 7316183038994 |

