
Handtag Beslag Design Loop Round 128 SvartSvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
209 kr
169 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Loop Round är ett handtag gjort i svenskt naturgarvat läder och med mjukt rundade former. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Loop Round är ett handtag gjort i svenskt naturgarvat läder och med mjukt rundade former. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 333264-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 160 mm |
| Material | Läder/metall |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 20 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| Utförande | Svart |
| Serie | Loop |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180002370 |

