Badrumsmatta Kleine Wolke Miami65x115 cm, Grå
1 175 kr
30 dagars prisgaranti

Miami
65x115 cm, Grå
1 175 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Badrumsmatta Kleine Wolke Miami är tillverkad av 100% Polyacryl och har en halkskyddad baksida. Mattan tål golvvärme och tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Miami är tillverkad av 100% Polyacryl och har en halkskyddad baksida. Mattan tål golvvärme och tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 15mm
Lugghöjd: 15mm
Recensioner
Lena MVerifierad köpare
för 2 år sedanFärgen är snygg.
Jelena TVerifierad köpare
för 4 år sedanIngerVerifierad köpare
för 5 år sedanJag valde den för att det inte finns så många att välja på i mindre storlekar och självklart för att jag tyckte den såg trevlig ut! Dock visade det sig att jag kunde nog ha valt en ngt större men den funkar! Sen blev jag nog lite lite lurad av bilden på mattan för jag uppfattade mattan som något tjockare än den är men som sagt fullt ok ändå! Hade den varit ngt tjockare så hade det blivit fem stjärnor!
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5510905427 |
| Färg | Grå |
| Mått | 115x65 cm |
| Form | Rektangulär |
| Bredd | 65 cm |
| Längd | 115 cm |
| Mönster | Mönstrad |
| Typ | Badrumsmatta |
| Tjocklek | 15 mm |
| Material | Polyakryl |
| Serie | Miami |
| EAN-nr | 4004478293908 |
