Sidobord Venture Home Georgetown
Rek. pris 939 kr
759 kr
696 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Georgetown
696 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Georgetown – sidobordet där klassisk elegans möter modern funktionalitet! Med det här klassiska sidobordet i hållbart svart stål kan du enkelt skapa en trendsäker atmosfär i ditt charmiga hem där dina vackraste dekorationer och ljusstakar får ta plats.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Georgetown – sidobordet där klassisk elegans möter modern funktionalitet! Med det här klassiska sidobordet i hållbart svart stål kan du enkelt skapa en trendsäker atmosfär i ditt charmiga hem där dina vackraste dekorationer och ljusstakar får ta plats.
Men det är såklart inte bara vackert att se på utan fyller även en smart funktion. Med sin smarta design har detta sidobord ett hyllplan under toppskivan, vilket ger dig extra förvaringsutrymme utan att kompromissa med stilen. Organisera dina vardagliga behov och dekorativa föremål på ett snyggt sätt.
Designen är också genomtänkt och går i de minimalistiska trenderna. Det svarta stålet är både hållbart och smälter enkelt in i de flesta inredningsstilar. Skapa en känsla av personlig stil och visa upp din estetik på ett elegant sätt. På så vis blir Georgetown sidobord en förlängning av din personlighet och inredningssmak. Det blir inte mycket bättre än så helt enkelt!
Designen är också genomtänkt och går i de minimalistiska trenderna. Det svarta stålet är både hållbart och smälter enkelt in i de flesta inredningsstilar. Skapa en känsla av personlig stil och visa upp din estetik på ett elegant sätt. På så vis blir Georgetown sidobord en förlängning av din personlighet och inredningssmak. Det blir inte mycket bättre än så helt enkelt!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 30128-100 |
| Färg | Svart |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Sidobord |
| Serie | Georgetown |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220809100 |






