Halvhögt Skåp Vedum Mezzo Bas 300Betonggrå, Maja, Vänster, utan Låda
9 140 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Betonggrå
Utförande:
Maja
Hängning:
Vänster
TopplattaTopplatta Vedum Free/Mezzo Vit, 305 mm
845 kr
Mezzo Bas 300
Betonggrå, Maja, Vänster, utan Låda
9 140 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Halvhögt Skåp Vedum Mezzo Bas 300 är ett elegant badrumsskåp i modern design. Serien Mezzo har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet. Skåpet har en dämpad lucka och en fast och två flyttbara hyllor. Skåpet levereras utan handtag.
Varumärke
VedumBeskrivning
Halvhögt Skåp Vedum Mezzo Bas 300 är ett elegant badrumsskåp i modern design. Serien Mezzo har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet. Skåpet har en dämpad lucka och en fast och två flyttbara hyllor. Skåpet levereras utan handtag.
Detta svensktillverkade badrumsskåp levereras färdigmonterat med upphängningsanvisning och borrmall för handtag. För att få en stark och säker upphängning är skåpet försett med praktiska upphängningsskenor.
Skåpets stomme är tillverkad av fukttrög spånskiva (16 mm) belagd med målad melamin. Luckan Maja är tillverkad av målad, fukttrög MDF (16 mm) med en rundad kant. Detta halvhöga skåp har en vänsterhängd lucka.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Skåpets stomme är tillverkad av fukttrög spånskiva (16 mm) belagd med målad melamin. Luckan Maja är tillverkad av målad, fukttrög MDF (16 mm) med en rundad kant. Detta halvhöga skåp har en vänsterhängd lucka.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 5310792991 |
| Serie | Mezzo |
| Färg | Betonggrå |
| Utförande | Maja |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 1088 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Hängning | Vänster |
| Typ | Väggskåp |
| Djup | 390 mm |
| Låda | Nej |
| EAN-nr | 7332936023567 |
