Sidoskåp DuoBad Vilan med FrostglasdörrEk, hängning vänster
16 560 kr
13 745 krSpara 17 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Hängning:
Vänster
Färg:
Ek

Vilan med Frostglasdörr
Ek, hängning vänster
13 745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Halvhögskåp, exklusive handtag. Underdel med två hyllor och dörr i frostat glas. Vilan – en modern serie i tillverkad i massivt lövträ som erbjuds i tre olika färgval, som du kan kombinera till en egen unik inredning.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Halvhögskåp, exklusive handtag. Underdel med två hyllor och dörr i frostat glas. Vilan – en modern serie i tillverkad i massivt lövträ som erbjuds i tre olika färgval, som du kan kombinera till en egen unik inredning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 19116 |
| Färg | Ek |
| Serie | Vilan |
| Bredd | 469 mm |
| Höjd | 1006 mm |
| Djup | 334 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Hängning | Vänster |
| Typ | Sidoskåp |
| Material | Trä |
