Skärbräda Robert Welch Pebble 32 Cm
919 kr
30 dagars prisgaranti

Pebble 32 Cm
919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Robert WelchBeskrivning
Pebble 32 cm från Robert Welch är en oval skärbräda i massiv ek.
Egenskaper
| Varumärke | Robert Welch |
| Art.Nr. | 41761-01 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 240 mm |
| Längd | 320 mm |
| Serie | Pebble |
| Typ | Skärbrädor |
| Material | Ek |
| Tillverkarens Art.Nr. | MISRW2362V |
| EAN-nr | 5055202621916 |

