Skärbräda Robert Welch Pebble 44 Cm
1 219 kr
30 dagars prisgaranti

Pebble 44 Cm
1 219 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Robert WelchBeskrivning
Pebble 44 cm från Robert Welch är en oval skärbräda i massiv ek.
Egenskaper
| Varumärke | Robert Welch |
| Art.Nr. | 41762-01 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 300 mm |
| Längd | 440 mm |
| Serie | Pebble |
| Typ | Skärbrädor |
| Material | Ek |
| Tillverkarens Art.Nr. | MISRW2363V |
| EAN-nr | 5055202621923 |


