Diskho Decosteel IB 1840L
3 865 kr
30 dagars prisgaranti

IB 1840L
3 865 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho Decosteel Reginox IB1840L för infällnad i slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskho Decosteel Reginox IB1840L för infällnad i slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpsbredd 300 mm.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 26138 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 220 mm |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Djup | 440 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | IB |
| Låddjup | 130 mm |
| Typ | Diskho |

