Diskho DecoSteel Reginox Moscow
3 730 kr
30 dagars prisgaranti

Reginox Moscow
3 730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho DecoSteel Reginox Moscowär en insatsho för infällnad med en disklåda av slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskho DecoSteel Reginox Moscowär en insatsho för infällnad med en disklåda av slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpbredd 500 mm.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 26120 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Moscow |
| Diameter | 520 mm |
| Låddjup | 180 mm |
| Typ | Rund Diskho |

