Kolfilter Electrolux MCFE32
1 295 kr
30 dagars prisgaranti

MCFE32
1 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fräschare kök med kolfilter. LongLife kolfilter. Absorberar odör upp till 70% i genomsnitt. Livstid upp till 3 år. Regenerera i diskmaskinen var 3-4 månad. Innehåller 1 rektangulärt filter.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Fräschare kök med kolfilter. LongLife kolfilter. Absorberar odör upp till 70% i genomsnitt. Livstid upp till 3 år. Regenerera i diskmaskinen var 3-4 månad. Innehåller 1 rektangulärt filter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 67888 |
| Färg | Svart |
| Djup | 257 mm |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 363 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 902980131 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| EAN-nr | 7332543706402 |
