Ölkyl Cavin NC-53B Northern Collection 53
4 295 kr
3 435 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

NC-53B Northern Collection 53
3 435 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Cavin - Northern Collection 53 är det nyaste tillskottet i ölkylsfamiljen och med plats för hela 63 st 33cl ölburkar är har den en given plats i uterummet, garaget eller hemmabion i källaren. Vill man fylla ölkylen med glasflaskor istället reduceras kapaciteten till 40 st, som hålls väl kylda tills det är dags för servering. Northern Collection 53 har en diskret touchskärm, helsvart kropp och vit LED-belysning som lyser upp innandömet.
Varumärke
CavinBeskrivning
Cavin - Northern Collection 53 är det nyaste tillskottet i ölkylsfamiljen och med plats för hela 63 st 33cl ölburkar är har den en given plats i uterummet, garaget eller hemmabion i källaren. Vill man fylla ölkylen med glasflaskor istället reduceras kapaciteten till 40 st, som hålls väl kylda tills det är dags för servering. Northern Collection 53 har en diskret touchskärm, helsvart kropp och vit LED-belysning som lyser upp innandömet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cavin |
| Art.Nr. | 8928 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Fristående |
| Kylsystem | Kompressor |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 450 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 770 mm |
| Belysning | Vit |
| Max Temperatur | 18 °c |
| Min Temperatur | 3 °c |
| Energiförbrukning | 120 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Nej |
| Serie | Northern Collection |
| Hyllor | 5 |
| Typ | Ölkyl |
| Bredd | 345 mm |
| Display | Ja |
| Bullernivå | 43 dBa dB(A) |
| Antal Flaskor | 63 |
| Antal Zoner | 1 |
| EAN-nr | 7330066089286 |




