Vinkyl Cylinda VK85SVG
10 989 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Snygg design och smidigt format ger bra förutsättningar att kunna förvara din vinsamling i köket. Display som är lätt att justera temperaturen i de 2 zonerna samt kontrollera belysningen inne i skåpet. Glassdörren har UV-skydd och är försedd med ett stilrent och stabilt handtag. Skåpet kan enkelt installeras under köksbänken då ventilationen är på framsidan.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Snygg design och smidigt format ger bra förutsättningar att kunna förvara din vinsamling i köket. Display som är lätt att justera temperaturen i de 2 zonerna samt kontrollera belysningen inne i skåpet. Glassdörren har UV-skydd och är försedd med ett stilrent och stabilt handtag. Skåpet kan enkelt installeras under köksbänken då ventilationen är på framsidan.
Information
Konstruktionstyp: Fristående
Konstruktion: Passande för undermontering
Dörrgrundfärg: Svart
Med dekorativ ram: Ej möjligt
Temperaturreglererare: Ja
Antal temperaturzoner: 2
Belysning: Belysning med LED
Bluetooth-anslutning: Nej
Wi-Fi-anslutning: Nej
Temperaturdisplay: Ja
Hylltyp: Trä
Antal flaskor som kan lagras (0,75 l Bordeaux): 45
Energiförbrukning: 159 kWh/år
Energiklass: G
Ljudnivå (dB): 40 dB
Klimatklass: N-ST
Typ av köldmedium: R600a
Ljudnivå klass: C
Dörrhängning vid leverans: Höger
Justerbara fötter i framkant: Ja
Konstruktionstyp: Fristående
Konstruktion: Passande för undermontering
Dörrgrundfärg: Svart
Med dekorativ ram: Ej möjligt
Temperaturreglererare: Ja
Antal temperaturzoner: 2
Belysning: Belysning med LED
Bluetooth-anslutning: Nej
Wi-Fi-anslutning: Nej
Temperaturdisplay: Ja
Hylltyp: Trä
Antal flaskor som kan lagras (0,75 l Bordeaux): 45
Energiförbrukning: 159 kWh/år
Energiklass: G
Ljudnivå (dB): 40 dB
Klimatklass: N-ST
Typ av köldmedium: R600a
Ljudnivå klass: C
Dörrhängning vid leverans: Höger
Justerbara fötter i framkant: Ja
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 72812 |
| Färg | Svart |
| Hängning | Höger |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 61,5 cm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 82 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 72812 |
| Energiförbrukning | 159 kWh/år |
| Produkttyp | Vinkyl |
| Vikt | 44,5 kg |
| Bredd | 59,5 cm |
| Bullernivå | 40 dBa |
| Antal Flaskor | 45 |
| Antal Zoner | 2 |
| EAN-nr | 7392186321752 |

