Loungegrupp Venture Home Washington UtomhusNatur
27 585 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur

Washington Utomhus
Natur
27 585 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fri frakt!

Loungegrupp Washington från Venture Home innehåller 1 st 3-sits soffa, 2 st fåtöljer och 1 st bord. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungegrupp Washington från Venture Home innehåller 1 st 3-sits soffa, 2 st fåtöljer och 1 st bord. Dynor ingår.
Soffa
- Bredd: 176 cm
- Djup: 88 cm
- Höjd: 103 cm
Fåtölj
- Bredd: 69 cm
- Djup: 88 cm
- Höjd: 103 cm
Bord
- Längd: 125 cm
- Bredd: 75 cm
- Höjd: 66 cm
- Bredd: 176 cm
- Djup: 88 cm
- Höjd: 103 cm
Fåtölj
- Bredd: 69 cm
- Djup: 88 cm
- Höjd: 103 cm
Bord
- Längd: 125 cm
- Bredd: 75 cm
- Höjd: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 8190-089 |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Typ | Loungegrupp |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Färg | Natur |
| Dynfärg | Sand |
| Sittbredd | 540 mm |
| Sittdjup | 640 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Djup | 880 mm |
| Ställbar | Nej |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Washington |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 7350107081727 |

