Innerdörrskarm Swedoor Craft EI30/35db Vit
fr.4 404 kr
fr.3 420 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Craft EI30/35db Vit
3 420 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Brand- och ljudklassad massivkarm med tappbärande gångjärn och A-bleck komplett inklusive 25 mm falsad tröskel i ek. Passar enbart till Innerdörrar som är brand och Ljudklassade i Craft Serien.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Brand- och ljudklassad massivkarm med tappbärande gångjärn och A-bleck komplett inklusive 25 mm falsad tröskel i ek. Passar enbart till Innerdörrar som är brand och Ljudklassade i Craft Serien.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |
| Höjd | 200, 210 cm |
| Karmdjup | 93 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Karm |
| Brandklass | Ei30 |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Utförande | Craft |
| Serie | Advance-Line |
| Gångjärn | Tappbärande |
| Ljudreduktion | 35 dB |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
