
Ankarskruv Simpson Strong TieCSA Elförzinkad5,0x50 mm
335 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Utförande

CSA Elförzinkad
5,0x50 mm 335 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Beslagsskruv CSA är särskilt utvecklad för att sätta fast stålbeslag på trä. Det släta skaftet under huvudet passar precis till hålet i beslaget. Därigenom uppnås en stadig förankring med större tvärbärförmåga än för standardskruvar. Fibercutspetsen ger en enkel och snabb inskruvning.
Egenskaper
| Varumärke | Simpson Strong Tie |
|---|---|
| Art.Nr. | CSA5.0X50 |
| Utförande | 5,0x50 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 50 mm |
| Antal | 8 st/frp |
| Typ | Ankarskruv |
| EAN-nr | 5701953822804 |
