
Överliggare Palmakotill Altanräcke Platt 34x145x2100 mm
199 kr/st 437 kr/stLägsta totalpris 796:-
Spara 54 %
Kampanj
65 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

till Altanräcke Platt 34x145x2100 mm
4 st
796 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Överliggare Palmako till Altanräcke Platt 34x145x2100 mm är en överliggare till altanräcken som passar till Palmakos altanräcken.
OBS! Kan inte köpas och levereras separat, utan enbart tillsammans med altanräcken från Palmako.
Övrigt
- Färg: Vitmålad 1+2 lager
Övrigt
- Färg: Vitmålad 1+2 lager
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 108413 |
| Bredd | 210 cm |
| Färg | Vitmålad |
| Garanti | 5 år |
| Material | Gran |
| Typ | Överliggare |
| Träslag | Gran |
| Djup | 14,5 cm |
| Höjd | 3,4 cm |
| Längd | 2100 mm |
| Tjocklek | 34 mm |
| Bredd | 145 mm |
| EAN-nr | 4743142061534 |
