Blandarfäste Trio Perfekta Enkelt För Dold RördragningFör 12/15 Cu
895 kr/par
30 dagars prisgaranti

Enkelt För Dold Rördragning
För 12/15 Cu
895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Blandarfäste Trio Perfekta Enkelt För Dold Rördragning används för montage av duscharmaturer. Blandarfästet levereras styckvis och är anpassad för M26x1,5 inklusive förkromad kåpa.
Varumärke
Trio PerfektaBeskrivning
Blandarfäste Trio Perfekta Enkelt För Dold Rördragning används för montage av duscharmaturer. Blandarfästet levereras styckvis och är anpassad för M26x1,5 inklusive förkromad kåpa.
Blandarfäste för Cu 12/15.
Recensioner
AhmedVerifierad köpare
för 1 år sedanPerfekt. Mycket nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Trio Perfekta |
| Art.Nr. | 186937 |
| Färg | Krom |
| Rördragning | Dold |
| Produkttyp | Blandarfäste |
| Material | Mässing |
| Anslutning | För 12/15 Cu |
| Bredd | 220 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Serie | Enkelt |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| RSK-nr | 8187227 |
| EAN-nr | 7320129704836 |
