Adventsljusstake Markslöjd Agne
519 kr
30 dagars prisgaranti

Agne
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Agne Träljusstake 5L
Agne är en härlig vitmålad träljusstake som ger en mysig känsla i alla rum.
Placera gärna Agne i fönstret i vardagsrummet.
Tekniskt:
Agne har 5 st lamphållare (sockel) och använd ljuskälla med E14 (smal sockel). Använd max 5 watt eller motsvarande i LED, ingår ej. Agne har 2 meter sladd med strömbrytare.
Placera gärna Agne i fönstret i vardagsrummet.
Tekniskt:
Agne har 5 st lamphållare (sockel) och använd ljuskälla med E14 (smal sockel). Använd max 5 watt eller motsvarande i LED, ingår ej. Agne har 2 meter sladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704450 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 315 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | Jul |
| Djup | 31,5 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 8 cm |
| EAN-nr | 7330024574250 |

