Adventsljusstake Markslöjd Nice Candlestick 5L
fr.799 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nice Candlestick 5L
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adventsljusstake Markslöjd Nice Candlestick 5L är en elegant ljusstake i metall med fem armar i varierande höjder. Ljusstaken är designad av Håkan Svennesson. Den levereras med en 2 m lång svart kabel med brytare på sladden. Max 5x3W. E10-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Adventsljusstake Markslöjd Nice Candlestick 5L är en elegant ljusstake i metall med fem armar i varierande höjder. Ljusstaken är designad av Håkan Svennesson. Den levereras med en 2 m lång svart kabel med brytare på sladden. Max 5x3W. E10-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Svart, Svart/Mässing |
| Ljuskälla | E10 |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 640 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Nice |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1,1 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | Jul |
| Djup | 35 cm |
| Höjd | 64 cm |
| Bredd | 7 cm |
