Adventsljusstake Markslöjd Rydboholm 5-armadVit
659 kr
30 dagars prisgaranti

Rydboholm 5-armad
Vit
659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Femarmad träAdventsljusstake Rydboholm från Markslöjd. Små lamphållare (E10) Max 3 W. 2 m vit sladd med strömbrytare och vanlig stickkontakt.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Femarmad träAdventsljusstake Rydboholm från Markslöjd. Små lamphållare (E10) Max 3 W. 2 m vit sladd med strömbrytare och vanlig stickkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 8011,410 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 490 mm |
| Bredd | 310 mm |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 55 V |
| Djup | 65 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7330024537750 |
