



Bordslampa NordluxSiv Marmor E27Vit
349 kr 499 kr
Spara 30 %
Kampanj
7 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Siv Marmor E27
Vit 349 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Siv från Nordlux är förankrad i den råa naturen och avspeglar en kontrast mellan en stilren färgad marmoryta och en varm, dekorativ ljuskälla. Marmor har under århundraden varit ett naturligt och populärt material som alltid har unika färger, mönster och struktur. Denna bordslampa finns i flera utföranden. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
Beskrivning
Siv från Nordlux är förankrad i den råa naturen och avspeglar en kontrast mellan en stilren färgad marmoryta och en varm, dekorativ ljuskälla. Marmor har under århundraden varit ett naturligt och populärt material som alltid har unika färger, mönster och struktur. Denna bordslampa finns i flera utföranden. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 45875001 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 103 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Marmor |
| Serie | Siv |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5701581371880 |


