Vägglampa Markslöjd Huseby 1 LjuskällaVit
469 kr
30 dagars prisgaranti

Huseby 1 Ljuskälla
Vit
469 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Belysning är som alla vet, en viktig del av inredningen. Markslöjds lampor ger inte bara nödvändigt ljus, utan är också accessoarer som lyfter helhetsintrycket.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Belysning är som alla vet, en viktig del av inredningen. Markslöjds lampor ger inte bara nödvändigt ljus, utan är också accessoarer som lyfter helhetsintrycket.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 103064 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Dimbar | Nej |
| Typ | Vägglampa |
| Utförande | Spotlight |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Huseby |
| Sockel | E14 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Effekt | 40 W |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 7330024510135 |
