Vägglampa Markslöjd Tratt 1LVit
850 kr
30 dagars prisgaranti

Tratt 1L
Vit
850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Tratt från Markslöjd är designad av Monika Mulder. Lampan är tillverkad i lackerad metall med skärm i akryl.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Tratt från Markslöjd är designad av Monika Mulder. Lampan är tillverkad i lackerad metall med skärm i akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105801 |
| Effekt | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 1 m |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 185 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Tratt |
| Sockel | LED |
| Bredd | 175 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024549456 |
