Solcells-Vägglykta Star Trading Wally 50/5 lumen
Rek. pris 149 kr
115 kr
69 krSpara 40 %Kampanj6 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Wally 50/5 lumen
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsbelysning för väggmontering. Solcellslampan lyser både uppåt och nedåt i mörkret med stadigt sken av 5 lumen och när PIR-funktionen aktiveras lyser den upp med 50 lumen i cirka 30 sekunder. Aktiveringsområdet är cirka 6 meter distans och 90-110 graders omkrets.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsbelysning för väggmontering. Solcellslampan lyser både uppåt och nedåt i mörkret med stadigt sken av 5 lumen och när PIR-funktionen aktiveras lyser den upp med 50 lumen i cirka 30 sekunder. Aktiveringsområdet är cirka 6 meter distans och 90-110 graders omkrets.
Placera gärna solcellslampan så att panelen får direkt solljus under dagen för att ladda batterierna som medföljer på bästa sätt. Motion, Twilight, 1 batteri Li-Ion Rechargeable ingår. Livstid ca 6h.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-15 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | Fixed |
| Ljustemperatur | 5000 K |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Bredd | 110 mm |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Solcells-Vägglykta |
| Serie | Wally |
| Höjd | 0,11 m |
| Anslutning | Batteri |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Djup | 60 mm |
| Ljusflöde | 50 lumen |
| Effekt | 0,06 W |
| Vikt | 0,21 kg |
| Höjd | 110 mm |
| EAN-nr | 7391482057044 |





