Solcellslampa Star Trading Pireus
Rek. pris 429 kr
349 kr
169 krSpara 52 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Pireus
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdrivet väggljus som lyser med 20 Lumen i mörkret. Det bubbliga glaset gör att det bildas ett vackert mönster på väggen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdrivet väggljus som lyser med 20 Lumen i mörkret. Det bubbliga glaset gör att det bildas ett vackert mönster på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-18 |
| Färg | Nickel |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| Bredd | 19 mm |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 27 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast, Metall |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Pireus |
| Typ | Solcellslampa |
| Ljusflöde | 20 lumen |
| EAN-nr | 7391482044617 |
