
Knopp Beslag Design Autumn
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.89 kr
fr.71 krSpara 20 %Kampanj22 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Autumn
71 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Autumn är en knopp från Beslag Design i spännande linjer.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 28 mm |
| Diameter | 28, 36 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 128 mm |
| Höjd | 28, 36 mm |
| Bredd | 27, 34 mm |
| Modellkod | 894276 |
| Typ | Handtag, Knopp |
| Serie | Autumn |
| Djup | 27 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |

