
Badrumsmatta SpirellaBalance BrunBadrumsmatta Spirella 60x90 Brun
729 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badrumsmatta Spirella Balance i akryl har halkskyddad baksida och tål golvvärme. Tvätta din matta i maskin 40 grader och torktumla gärna. Badrumsmatta Spirella Balance ska tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor. Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda pvc golv pga risk för migration (missfärgning). Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Varumärke
Beskrivning
Badrumsmatta Spirella Balance i akryl har halkskyddad baksida och tål golvvärme. Tvätta din matta i maskin 40 grader och torktumla gärna. Badrumsmatta Spirella Balance ska tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor. Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda pvc golv pga risk för migration (missfärgning). Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
|---|---|
| Art.Nr. | 10.14456 |
| Färg | Brun |
| Mått | 90x60 cm |
| Material | Akryl |
| Mönster | Randig |
| Serie | Balance |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Längd | 90 cm |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7610583144560 |