Soffbord Stenexpo Jenny
1 389 kr
1 109 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Jenny
1 109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Jenny är ett modernt soffbord med underrede av krom och toppskiva av glas.
Bordet har en praktisk förvaringshylla.
Recensioner
Peter Verifierad köpare
för 1 år sedanHelt ok för det priset
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 7700 |
| Färg | Transparent |
| Längd | 110 cm |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 46 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Ovalt |
| Iläggsskiva | Nej |

