Trapprenovering Lundbergs Premium Country Oljad Ek Dubbelsteg
2 645 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Premium Country Oljad Ek Dubbelsteg
2 645 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trapprenovering Lundbergs Premium Country Oljad Ek Dubbelsteg är en serie producerad av svensk ek som har ett levande mönster med inslag av kvistar, märgstrålar och ytved. Steget är grundoljat vilket framhäver den naturliga ådringen och kvistarna kan vara spacklade för att ge ett gediget countryutseende. Dubbelsteget har två trappnosar vilket räcker till två av trappans steg, oftast även till två av de svängda stegen. Premium är Lundbergs serie med material i helstav av finaste sortering. Det monteras med MS-polymerlim.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trapprenovering Lundbergs Premium Country Oljad Ek Dubbelsteg är en serie producerad av svensk ek som har ett levande mönster med inslag av kvistar, märgstrålar och ytved. Steget är grundoljat vilket framhäver den naturliga ådringen och kvistarna kan vara spacklade för att ge ett gediget countryutseende. Dubbelsteget har två trappnosar vilket räcker till två av trappans steg, oftast även till två av de svängda stegen. Premium är Lundbergs serie med material i helstav av finaste sortering. Det monteras med MS-polymerlim.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 81635 |
| Material | Ek |
| Serie | Premium Country Ek Oljad |
| Produkttyp | Dubbelsteg |
| Längd | 1200 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Oljad Ek |
| Djup | 590 mm |
