
Väggskåp Miller BadrumLondon/New York med Spegel
fr.4 960 krfr.6 200 kr
Spara 20 %
Kampanj
35 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Hängning
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Väggskåp från Miller Badrum med spegel både på utsidan och insidan. Frostad kant vid öppning på utsidan av glaset. Två flyttbara glashyllor ingår.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
|---|---|
| Art.Nr. | 96H-2M |
| Serie | London/New York |
| Färg | Ek, Svart, Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1111 mm |
| Djup | 255 mm |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Typ | Väggskåp |



